Wordsheets ile Kağıt Etkinlikler Hazırlama

27.03.2024
A+
A-

Wordsheets bulmaca oluşturucu yazılımı , kelime listenizi kullanarak bulmaca , kelime arama ve kelime karıştırma (anagram) bulmacaları oluşturur . Yüksek kaliteli basılı bulmacalara, tam otomatik bulmaca yapımına ve çok sayıda bulmaca stiline sahip oluyorsunuz; hepsi tek bir tıklamayla hızlı, akıllı, kullanımı kolay olan bu programda.

Wordsheets ile Kağıt Etkinlikler Hazırlama

Wordsheets programının nasıl çalıştığını aşağıdaki görselden görebilir veya çalışma demosunu buradan indirerek saniyeler içinde kendi kelimelerinizden bulmaca çalışma sayfaları oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz demo 10 adede kadar çalışma sayfası yazdırır.

Bir Wordsheets lisansı satın aldığınızda, tek bir düşük fiyata tüm bulmaca türlerinin sınırsız baskısına sahip olursunuz (bu bir abonelik değildir, yalnızca tek seferlik bir ücrettir).

Wordsheets yazılımı hızlı bir şekilde birden fazla benzersiz bulmaca oluşturur, böylece yazdırmak için en sevdiğiniz bulmacayı seçebilirsiniz. Ayrıca minimum sürede en iyi sonuçları elde etmek için her bulmacayı otomatik olarak boyutlandırır ve biçimlendirir. Listelerinizdeki kelime sayısında veya ipuçlarının uzunluğunda herhangi bir sınırlama yoktur. Listenize girdiğinizde işin geri kalanını Wordsheets yapar. Hızlıdır, kolaydır, otomatiktir ve sonuçlar muhteşemdir! Cevap anahtarları da otomatik olarak oluşturulur.

Qualint‘in Wordsheets ile oluşturduğunuz bulmacalar için herhangi bir telif hakkı talep etmediğini unutmayın. Yapbozlarınızı dilediğiniz şekilde yayınlayabilir veya kullanabilirsiniz. Wordsheets’i satın aldıktan sonra Qualint teşekkür satırını kapatabilir veya çalışma sayfasının altına yazdırılmasını istediğiniz herhangi bir metinle değiştirebilirsiniz.

WORDSHEETS EĞİTİM İÇİN TASARLANDI
Wordsheets bir eğitim aracı olarak tasarlanmıştır. Gücü, çok fazla zaman veya çaba gerektirmeden (programı öğrenmek veya her bulmacayı oluşturmak için) yüksek kaliteli çıktılar oluşturmaktır. Özel bir özellik, sınıftaki her öğrenci için benzersiz bir çalışma sayfası oluşturma ve ardından yalnızca “Tümünü Yazdır” yeteneğidir.

Kelime Sayfaları, bulmacalarınızı oluşturmak ve yazdırmak için genç öğrenciler için basitleştirilmiş stiller ve benzersiz eşleştirme bulmacaları da dahil olmak üzere birçok farklı stille birlikte gelir; herhangi bir bulmaca türüne kelimeler ve ipuçları ekleyebilirsiniz . Ayrıca özelleştirilmiş başlıklar, talimatlar ve biçimlendirmeyle kendi dikey veya yatay stillerinizi de oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.

KELİME KAĞITLARININ KULLANIMI
Özel bulmaca çalışma sayfaları harika eğitim araçlarıdır. Tam olarak istediğiniz içeriği kapsarlar ve ayrıca siz ve öğrencileriniz hakkında bazı hafif/eğlenceli sorular da içerebilirler. Özel günler için (dersin ilk ve son günleri, ödül partileri, vb.) öğrenciler ve onların ilgi alanları hakkında komple bulmacalar bile oluşturabilirsiniz.

Öğretmenler, ebeveynler ve öğrenciler ödev, ekstra kredi, çalışma, test veya sadece eğlence için çalışma sayfaları oluşturabilir. Özel bulmacalar ayrıca partiler, toplantılar, haber bültenleri, araba gezileri, yağmurlu günler ve daha fazlası için de mükemmeldir.

Kelime Sayfalarını kullanarak tarih, coğrafya, imla, gramer, edebiyat, sanat, güncel olaylar, fizik, kimya, biyoloji, şecere ve soru-cevap yazabileceğiniz diğer her şey için özel çalışma sayfalarını kolayca oluşturabilir ve yazdırabilirsiniz.

fatihbutun
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.