Fatih Bütün

Unscreen Nedir? Nerede Kullanılır?

Unscreen Nedir? Nerede Kullanılır?

Unscreen Nedir? Nerede Kullanılır?

Fotoğrafların arka planlarını temizleyen birçok uygulama ile muhakkak karşılaşmışsınızdır. Unscreen bu görevi videolar ve GIF’ler, kısacası hareketli formatlar için üstleniyor. Platform, video ve GIF’lerin arka planlarını, herhangi bir ücret ya da üyelik talep etmeden şeffaf hale getiriyor.

Unscreen’i kullanmak ise gerçekten çok basit. Platformun web sitesine girdikten sonra karşınıza açılan sayfadan yüklemeyi video ya da GIF seçeneklerinden hangisini tercih ederek yapacağınız soruluyor, dilerseniz Unscreen’in kendi kütüphanesindeki GIF’leri de kullanabiliyorsunuz. Yüklenen medya içeriği direkt olarak arka planı silinmiş halde size sunuluyor. İçeriği şeffaf olarak ya da en altta bulunan arka planlardan birini seçerek istediğiniz yerde kullanabiliyorsunuz. Ancak platform videoyu da size en sonunda GIF formatında sunuyor. Sanırım bu bir dezavantaj olarak görülebilir.

Unscreen, kısa bir zaman sonra Pro versiyonunu da yayına alacağını söylüyor, ancak ücretlendirmenin nasıl olacağı şu an için belirtilmiyor. Fakat Unscreen’in e-posta listesine katılmayı kabul ederseniz Pro versiyon açıldıktan sonra birçok ekstra özelliği ücretsiz olarak kullanabileceğiniz belirtiliyor.

Unscreen’e buradan göz atabilirsiniz.
https://www.unscreen.com/

Kaynak: https://webrazzi.com/2020/03/06/unscreen/

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2000 MFB
%d blogcu bunu beğendi: