Mehmet Fatih Bütün

İnteraktif Genel Kültür Yarışması-4

24.12.2020
193
İnteraktif Genel Kültür Yarışması-4

İnteraktif Genel Kültür Yarışması-4

Merhabalar
Biraz mola verdik gibi sanki di mi? 🙂

Dinlendiysek genel kültür ve güncel bilgilere dayalı bilgilerinizi test edebileceğiniz yarışmamızın dördüncüsünü de sizler için hazırlamış bulunmaktayım.

Kendinize güveniyor ve hazır hissediyorsanız bu yarışmaya katılabilirsiniz. Ha bu arada merak etmeyin sonucunuzu sizden başkası görmüyor ( ben hariç) 🙂

Yarışma hakkında kısaca bilgi vermeye çalışayım gerçi siz yarışma bilgilendirme kısmında bulacaksınız bu söylediklerimi ama ben yine de özetle ifade edeyim:

Kısa ve farklı türlerde toplam 10 soru sordum ve her soruya 20 saniye süre verdim. Doğru cevap verirseniz 10 puan alacak, yanlış cevap verirseniz mevcut puanınızdan 5 puan alacağım. Yarışma sonucunda 90 puan ve üzerine ulaşırsanız kazanmış sayılacaksınız. Arama motorlarına bakmayasınız diye süreleri kısa tuttum bunun için süreyi iyi değerlendirin derim 🙂 Yarışma sonucunda mail adresinize sorulara verdiğiniz cevaplar gelecek ama cevapları göndermiyorum tekrar deneyin diye 🙂

Önemli bir hatırlatma: Bu yarışma en ideal arayüzle Tablet, Bilgisayar ve Etkileşimli Tahta üzerinde kullanılabilir. Diyelim siz cep telefonundasınız ve yarışma yerine beyaz bir ekran görüyorsanız bu sorununuzu şu yollarla çözebilirsiniz.

1.Yol: Cep telefonu tarayıcınızın ayarlarından “Masaüstü Sitesi” seçeneğini (tik işaretini seçerek) aktif hale getirebilirsiniz.

2.Yol: Cep telefonunda en iyi ve ideal olarak gördüğüm Firefox tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Eğer Google Android kullanıyorsanız BURAYA TIKLAYARAK uygulamayı mağazadan indirip varsayılan tarayıcınız yapınız ve yarışmayı buradan açmaya çalışınız. Hayır Apple ürünü olan Iphone kullanıyorum diyorsanız o zaman BURAYA TIKLAYARAK ürünü appstore mağazasından indirerek bu tarayıcıdan yarışmayı açınız. Yine de sorun yaşarsanız buraya yorum yaparak mesaj yoluyla bana durumu anlatabilirsiniz.

Son olarak bu tür yarışmaların devamının gelmesi için hatta geliştirilmesi için yorumlarınızı gerek bu yazının altında gerekse sosyal medya adreslerimde görmem gerek 🙂

Hazırsanız başlayalım mı? Hazır olduğunuzu varsayıyorum…

Yarışmaya başlamak için BURAYA TIKLAYIN


Diğer materyallerimizi incelemek için buraya tıklayınız.
Ayrıca Materyal Ofisi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2006 MFB
%d blogcu bunu beğendi: