Mehmet Fatih Bütün

İnteraktif Genel Kültür Yarışması-3

19.12.2020
167
İnteraktif Genel Kültür Yarışması-3

İnteraktif Genel Kültür Yarışması-3

Yine boş durmadım gece vakti sıcak sıcak bir güncel bilgi yarışması ile daha sizlerle birlikteyim. Gece vakti diyorum belki uykunuzu kaçıracak belki çok çabuk yapacak belki de aman bana ne deyip yarı yolda keseceğiniz bu yarışma için de teklifim halen geçerli. Gugıllamadan ilk oturuşta 100 alan öğretmenimize hediyem bakidir 🙂

Hazırlamış olduğum yarışmaya başlayabilmek ve yarışma sonuçlarını e-posta adresinize alabilmeniz için kayıt olmanız gerekmektedir. Yarışma sonuçları e-posta adresinizin gelen kutusuna muhtemelen düşecektir ama siz yine de her ihtimale karşı junk mail adındaki “önemsiz posta” adı verilen klasörünüzü de kontrol etmeyi unutmayınız.

Yarışma hakkında kısaca bilgi vermeye çalışayım gerçi siz yarışma bilgilendirme kısmında bulacaksınız bu söylediklerimi ama ben yine de özetle ifade edeyim:

Kısa ve farklı türlerde toplam 10 soru sordum ve her soruya 20 saniye süre verdim. Doğru cevap verirseniz 10 puan alacak, yanlış cevap verirseniz mevcut puanınızdan 5 puan alacağım. Yarışma sonucunda 90 puan ve üzerine ulaşırsanız kazanmış sayılacaksınız. Arama motorlarına bakmayasınız diye süreleri kısa tuttum bunun için süreyi iyi değerlendirin derim 🙂 Yarışma sonucunda mail adresinize sorulara verdiğiniz cevaplar gelecek ama cevapları göndermiyorum tekrar deneyin diye 🙂

Önemli bir hatırlatma: Bu yarışma en ideal arayüzle Tablet, Bilgisayar ve Etkileşimli Tahta üzerinde kullanılabilir. Diyelim siz cep telefonundasınız ve yarışma yerine beyaz bir ekran görüyorsanız bu sorununuzu şu yollarla çözebilirsiniz.

1.Yol: Cep telefonu tarayıcınızın ayarlarından “Masaüstü Sitesi” seçeneğini (tik işaretini seçerek) aktif hale getirebilirsiniz.

2.Yol: Cep telefonunda en iyi ve ideal olarak gördüğüm Firefox tarayıcıyı kullanabilirsiniz. Eğer Google Android kullanıyorsanız BURAYA TIKLAYARAK uygulamayı mağazadan indirip varsayılan tarayıcınız yapınız ve yarışmayı buradan açmaya çalışınız. Hayır Apple ürünü olan Iphone kullanıyorum diyorsanız o zaman BURAYA TIKLAYARAK ürünü appstore mağazasından indirerek bu tarayıcıdan yarışmayı açınız. Yine de sorun yaşarsanız buraya yorum yaparak mesaj yoluyla bana durumu anlatabilirsiniz.

Son olarak bu tür yarışmaların devamının gelmesi için hatta geliştirilmesi için yorumlarınızı gerek bu yazının altında gerekse sosyal medya adreslerimde görmem gerek 🙂

Hazırsanız başlayalım mı? Hazır olduğunuzu varsayıyorum…

YARIŞMAYA BAŞLAMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ


Diğer materyallerimizi incelemek için buraya tıklayınız.
Ayrıca Materyal Ofisi sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2006 MFB
%d blogcu bunu beğendi: