Explain Everything İle Ders Videoları Hazırlayın

A+
A-

Explain Everything ™ Sesiniz ile birlikte derslerinizi video olarak kayıt yapabileceğiniz bir beyaz tahta uygulamasıdır.

Explain Everything İle Ders Videoları Hazırlayın

Explain Everything ™ Sesiniz ile birlikte derslerinizi video olarak kayıt yapabileceğiniz bir beyaz tahta uygulamasıdır. Mobil cihazlarda root gerektrimeyen bu uygulama ile ders saatleri dışında öğrencilerinize okulda işlediğiniz derslerle ilgili gerek konu gerek testleri hazırlayarak gönderebilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız ders materyallerini sanal buluta yükleyerek herkesle paylaşabilirsiniz.

Explain Everything ™ android , ios ve windows işletim sistemine uygun çözümler getirmekte olup İngilizce bir uygulamadır. Bu uygulamanın bize göre en önemli dezavantajı ortalama bir bilgisayar ya da mobil cihaz ile hazırlanan çekimlerin render (çıktı) zaman alıyor olması. Online olarak kullanılabilen uygulamanın internete ihtiyaç duyması da bize göre diğer bir  dezavantajlı tarafı. Ücretli ve ücretsiz iki sürümü bulunan uygulamanın pro yani ücretli sürümünde sınırsız kayıt ve süre imkanı sunulmakta.

Özetlemek gerekirse, Khan Academy tarzında videolar hazırlayıp bunları öğrencilerinizle veya takipçilerinizle paylaşmak isterseniz ideal bir uygulama diyebilirim. Uygulamanın Android, Ios ve Windows için ücretsiz sürümlerinin bulunduğunu hatırlatarak yazımızı noktalayalım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.