DÖGEP Yalova Konferansı Gerçekleştirildi

Ana Sayfa » HABER & DUYURU » DÖGEP Yalova Konferansı Gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve kısa adı DÖGEP olan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı (DÖGEP) toplantısı Yalova Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Yalova’da görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik “Din Öğretiminde Eğitim Teknolojileri ve Din Öğretimi Portalları” konulu sunum 26 Kasım 2019 Salı Günü Yalova Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda  yapıldı.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi Öğretmen Akademisi Proje Koordinatörü ve Dkab  Öğretmeni Mehmet Fatih BÜTÜN tarafından gerçekleştirildi. Programda öğretmenlerin derste teknolojiyi nasıl daha iyi kullanabileceklerine dair bilgiler veren BÜTÜN, ayrıca Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan siteleri de öğretmenlerimize tanıttı.

Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şubesinden Sorumlu Şube Müdürü Yavuz Postallı’nın da katıldığı ve kısa bir konuşma gerçekleştirdiği program çiçek takdiminden sonra sona erdi.

%d blogcu bunu beğendi: