Sitemize Hoşgeldiniz

TWITTER FACEBOOK

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Ana Sayfa » BLOG » Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan biri de İnstagram’a mobil uygulama dışında bilgisayar üzerinden de fotoğraf yüklenip yüklenemediği sorusu. Bu sorunun cevabını Furkan Özden kişisel bloğu üzerinden detaylı bir şekilde cevap vermiş. İşte o bilgiler:

İnternet Tarayıcısı

Öncelikle bilgisayardan internete girmek için bir internet tarayıcısına sahip olmamız gerekiyor. Chrome, Firefox, Opera veya Safari herhangi birinden instagram.com adresine giriş yapın. Chrome tarayıcısı dışında bir tarayıcı kullanıyorsanız en son adıma atlayın.

Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Instagram’ın internet sitesine girdikten sonra giriş yapmadıysanız giriş yapın. Ardından Chrome kullanıcılarının klavyelerinden F12 tuşuna bastıktan sonra aşağıdaki görselde belirttiğim tuşa basmaları gerekiyor.

Arayüzün değişmesi için sayfa bu haldeyken sayfayı yenileyin. Bu işlem için klavyenizden F5 tuşuna basabilirsiniz. Tebrikler! Telefondan girdiğiniz Instagram arayüzüne hoşgeldiniz. Pek aynısı olmasa da fotoğraf ve video yükleme işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Diğer Tarayıcılar İçin

Mozilla Firefox tarayıcısı kullanıyorsanız bu işlemi F12 tuşuna bastıktan sonra CTRL + Shift + M birleşimini kullanarak aynı şekilde mobil görünüme geçiş yapın. Eğer arayüz değişmezse F5 tuşuna basıp sayfayı yenileyin. Opera tarayıcısı için Responsive Web Design Tester eklentisini indirdikten sonra instagram.com adresinde iken sayfanın herhangi bir yerine sağ tıklayıp aşağıda yer alan görseldeki adımları izleyin. Arayüz değişmezse F5 tuşuna basarak sayfayı yeniden yükleyin.

KAYNAK: https://www.furkanozden.net/2017/10/bilgisayardan-instagrama-fotograf-yukleme.html

%d blogcu bunu beğendi: