Fatih Bütün

Adobe Spark Nedir? Ne İşe Yarar?

Adobe Spark Nedir? Ne İşe Yarar?

Adobe Spark Nedir? Ne İşe Yarar?

Web ve mobil için Adobe Spark; sosyal grafikler, web sayfaları ve kısa videolar oluşturmanızı kolaylaştırır. Tek başına abonelik olarak veya Adobe Creative Cloud planının bir parçası olarak sunulan Spark ile premium şablonlara, Adobe fontlarına ve çok daha fazlasına eksiksiz erişim elde edersiniz. Oluşturduğunuz her şeyi tamamen size ait hale getirmek için markanızı da ekleyebilirsiniz.

Saniyeler içinde sosyal gönderi oluşturun.

Spark, metinlerinizi ve fotoğraflarınızı profesyonel görünümlü, dikkat çekici grafiklere dönüştürmenizi sağlar. Bir tasarım şablonu seçin, fotoğrafınızı ve metninizi ekleyin ve tasarımınızın boyutunu en sevdiğiniz sosyal medya sitesi veya blog’a sığacak şekilde hızla yeniden belirleyin.

Web’de insanları kendinize hayran bırakın.

Kelimeleri, görüntüleri ve videoları Spark ile dinamik web öykülerine dönüştürün. Özel olarak seçilmiş çeşitli tasarımlar arasından seçim yapın ve içeriğinizi ekleyin. İşte bitti! İstediğiniz bir içeriğe kitap haberleri, haftalık bülten veya son seyahat maceranızı ekleyerek benzersiz bir görünüm yaratın.

Hareketli bir ifade oluşturun.

Spark; video klipleri, fotoğrafları, simgeleri, seslendirmeleri, sinematik hareketleri ve profesyonel kalitede film müziklerini kolayca birleştirerek etkileyici video öyküleri oluşturmanıza olanak tanır. Sadece birkaç dakikada oluşturabileceğiniz çok etkili bir iletişim aracı.

Markalaşmış öykülerle herkesten bir adım önde olun.

Sosyal grafiklerinize, web sayfalarınıza ve videolarınıza kendi logolarınızı, renklerinizi ve fontlarınızı ekleyin. Spark, herhangi bir Creative Cloud planının bir parçası veya bireysel kullanıcılar, ekipler ve işletmeler için bağımsız bir abonelik olarak sunulur.

Spark tüm mobil platformlarda

Spark’a web üzerinden ulaşılabilir. Halen iOS’ta kullanılan Spark Page, Post ve video mobil uygulamalarına ek olarak Spark Post şimdi de Android’de sunuluyor.

Web: spark.adobe.com

IOS: https://apps.apple.com/us/app/adobe-spark-post-design-maker/id1051937863

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.spark.post&hl=tr&gl=US

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2000 MFB
%d blogcu bunu beğendi: