Fatih Bütün

Adobe Premiere Rush’un Eğitimde Kullanımı

Adobe Premiere Rush’un Eğitimde Kullanımı

Adobe Premiere Rush’un Eğitimde Kullanımı

Ders videolarınızı veya video tanıtımlarınızı bir profesyonel video düzenleyicisi gibi sadece mobil cihazlarınızı kullanarak hazırlamak dilerseniz bunları video kanalınızda paylaşarak etkileşim oluşturmak ister misiniz? Adobe ismini Premiere kalitesiyle mobilde buluşturan “Rush” mobil aplikasyonu ile neler mi yapabilirsiniz? Hadi bakalım….

Hepsi bir arada, aygıtlar arası video düzenleyici Adobe Premiere Rush ile kanallarınıza harika içerikler ekleyin. Güçlü araçlarla istediğiniz profesyonel görünüme ve sese sahip videoları hızla oluşturun. Uygulamadan sevdiğiniz sosyal medyada paylaşım yapın ve tüm aygıtlarınızda çalışın. Sınırsız dışa aktarma ile ücretsiz kullanın veya tüm premium özelliklere ve yüzlerce film müziği, ses efekti, döngü, animasyonlu başlık, kaplama ve grafiğe erişmek için yükseltin.

Influencer’lar, vlogger’lar ve profesyonellerin kullandığı video düzenleyiciyle videolara müzik ile başlık ekleyin, çok parçalı zaman çizelgenizdeki kliplere video efektleri uygulayın. YouTube, Facebook, Instagram, TikTok gibi favori sosyal medyalarınızı uygulamadan özelleştirmek ve paylaşmak için videoları kırpın.

PROFESYONEL VİDEO
Dahili profesyonel kamera işleviyle uygulamadan yüksek kaliteli içerik çekip düzenleyin.

KOLAY DÜZENLEME VE VİDEO EFEKTLERİ
Sürükle-bırak ile video, ses, grafik ve fotoğrafları düzenleyin. Videoları kırpın, video klipleri ters çevirin ve döndürün, görüntü, çıkartma ve kaplama ekleyin. Hız kontrolleriyle video hızını ayarlayın ve sezgisel hazır ayarlar ve özelleştirme araçları ile renkleri geliştirin.
Tek bir tıkla görüntüler için zahmetsizce kaydırma ve yakınlaştırma efektleri oluşturun. Sabit görüntülerin başlangıç ve bitiş noktalarını seçip ölçeği ve konumu değiştirerek etkileyici videolar hazırlayın.

ANİMASYONLU BAŞLIKLARI ÖZELLEŞTİRME
Başlık ve kaplamalar gibi yerleşik animasyonlu grafiklere erişin. Renk, boyut, font vb. değiştirerek kendi stilinizi katın.

MÜKEMMEL SES
Binlerce orijinal ve telifsiz film müziği, ses efekti ve döngü ile birlikte videolara müzik ekleyin.

VİDEOLARI DÜZENLEMEK İÇİN ÇOK PARÇALI ZAMAN ÇİZELGESİ
Resim içinde resim ve bölünmüş görünüm gibi efektler için birden çok video parçası ile yaratıcı esnekliğin tadını çıkarın.

PAYLAŞIM İÇİN TASARLANDI
Sosyal medya için video kırpın. Farklı kanallar için videoları yatay, dikey ve kare olarak yeniden boyutlandırın. Videoları TikTok, Instagram, Facebook ve YouTube’da tek tıkla ile paylaşın. Dikey, 4:5, yatay ve kare en boy desteklenir. En boy değiştiğinde sekanstaki tüm medya da otomatik yeniden boyutlandırıldığından Instagram ve YouTube için idealdir.

PREMIUM KULLANICILAR
Rush Premium’a yükselterek tüm özellik ve içeriklere erişin:

GELİŞMİŞ SES ARAÇLARI
Ses dengeleme ve arka plan seslerini otomatik kısmak için Adobe Sensei AI destekli güçlü araçlar.

PREMIUM İÇERİK KİTAPLIĞI
Videoları geliştirmek için yüzlerce premium başlık, kaplama ve animasyonlu grafiğe erişin.

EK PREMIUM ÖZELLİKLER
Otomatik yeniden kadrajlama, farklı en boya geçerken en önemli kısımları otomatik algılayıp kadraja dahil eder. Bu, sosyal medya için idealdir.
Gelişmiş paylaşım, düzenlemeleri tüm mobil aygıtlarınızda otomatik günceller. 4K dışa aktarma desteklenir.

Android: Tıklayınız
Appstore: Tıklayınız

Adobe Preimere Rush Kullanımı ile ilgili Youtube videoları için BURAYI TIKLAYINIZ

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2000 MFB
%d blogcu bunu beğendi: