Fatih Bütün

Adobe Captivate Nedir? Eğitimde Nasıl Kullanılır?

Adobe Captivate Nedir? Eğitimde Nasıl Kullanılır?

Adobe Captivate Nedir? Eğitimde Nasıl Kullanılır?

Adobe Captivate, çok cihazlı bir dünya için etkileşimli e-Learning’in oluşturulma şeklini yeniden tasarlıyor. Tamamen yeni olan duyarlı yazma özelliğini kullanarak programlama yapmadan herhangi bir ekranda mobil öğrenmeyi geliştirebilirsiniz. PowerPoint sunumlarını,aktörleri, sesleri, etkileşimleri ve testleri kullanarak ilgi çekici e-Learning’e dönüştürmek için sezgisel kullanıcı arayüzünü kullanın. Mobil cihazlara, WEB’e, masaüstü bilgisayarlara ve önde gelen LMS’lere herhangi bir içerik sunmak için sınıfının en iyisi olan HTML5 yayıncılığından yararlanın.

Diğer Programlar için buraya tıklayınız

BİR YORUM YAZIN

Bir Cevap Yazın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. aytekin kaya dedi ki:

    Değerli Hocam, adobe captivate programı iki yıl önce 3000 lira civarındaydı, bu programın indirme linklerini bulabiliyorsunuz ancak çok fazla bilinen bir program olmadığından çok sağlıklı çalışan program olmuyor. Ben indirdim ve iki ay falan güzelce çalıştım biraz da materyal geliştireyim dedim program arıza vermeye başladı ve ben de kaldırmak zorunda kaldım. Genel olarak içinde kolaylıkla hazırlanabilecek interaktif yarışmalar olması ve içerikleri hazır araçlarla yapmanız programın artı özellikleri. Sanırım bu program üniversitelerde kullanılıyordur yada bütçesi güçlü okullar alabilir yoksa bir öğretmenin alıp bu programda materyal tasarlaması akıl karı değil.

    1. Haklısınız hocam ama alternatif tüm programları (en azından bildiklerimi ve az da olsa kullanabildiklerimi) paylaşmak istedim. Tercih yapacak olan siz değerli öğretmen arkadaşlarımızsınız tabi ki… 🙂

Copyright © 2000 MFB
%d blogcu bunu beğendi: